Nákupní košík je prázdný
Produkty

Ceník a obchodní podmínky

Katalog Rubidea od 2018

Kompletní ceník 2018 CZ ke stažení (pdf, 12.81 MB)

Katalog H-LINE

Všeobecné obchodní podmínky

VOP ke stažení: Všeobecné obchodní podmínky .

Objednávky dle platných objednacích kódů uvedených v tomto katalogu přijímáme faxem na čísle 485 124 111, e-mailem na adrese obchod@rubidea.cz, poštou nebo telefonicky na čísle 485 124 343. Dále máte možnost objednávat přímo v našem e-shopu na adrese www.rubidea.cz/zasilkovy-velkoobchod/eshop/. Na této stránce můžete zaregistrovat Vaši firmu a po obdržení „Potvrzení o registraci" již snadno a komfortně tvořit objednávky, kontrolovat dostupnost zboží, Vaše saldo apod., navíc získáte extra 3% slevu za objednávku z našeho e-shopu.

Objednávky došlé do 14:00 hodin budou expedovány v došlém pořadí zpravidla ještě týž den, ostatní ve většině případů v den následující.

Dopravu zboží k zákazníkům zajišťujeme expresní balíkovou službou do 48 hodin od odeslání (zpravidla následující pracovní den), nyní nově s možností expresního doručení dle následující tabulky:

A pro Slovensko:

Další novinkou je zvýhodnění zákazníků platících v hotovosti, event. dobírkou a zákazníků objednávajících prostřednictvím e-shopu dle následující tabulky. Slevy s platností od 18.7.2011:

Při platbě převodem účtujeme sankce z prodlení ve výši 0,1 % fakturované částky denně.

Ceny označené NETTO jsou konečné ceny bez DPH a nejsou z nich poskytovány žádné další slevy.

Společnost Rubidea CZ s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu cen nebo nabídky výrobků.

Všechny obrázky a technická data použitá v katalogu a na e-shopu jsou pouze informativní a mohou být změněny bez předchozího upozornění! Kompletní technickou dokumentaci, certifikáty a prohlášení o shodě k jednotlivým výrobkům Vám rádi zašleme na vyžádání. Všechny výrobky certifikované podle „Vyhlášky MZ č.409/2005 Sb., o hygienických požadavcích na výrobky přicházející do přímého styku s vodou a na úpravu vody" jsou označeny na etiketách a v záručních listech tímto logem. Seznam všech výrobků získáte na vyžádání.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku a zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podrobnější podmínky naleznete v Rámcové kupní smlouvě, případně v Reklamačním řádu.

Ostatní dokumenty

Doprava zdarma

Dodání zboží ve většině případů do 24 hod od objednání. V případě nadrozměrných zásilek je doba 48 hod.

Při objednávce vyšší než 4 000 Kč bez DPH je dopravné zdarma. Dopravné na Slovensko neúčtujeme od částky 300 €.