Nákupní košík je prázdný
Produkty

Ceník a obchodní podmínky

Katalog Rubidea od 2018

Kompletní ceník od 2018 CZ ke stažení (pdf, 12.81 MB)

Katalog H-LINE

Všeobecné obchodní podmínky

VOP ke stažení: Všeobecné obchodní podmínky .

Objednávky dle platných objednacích kódů uvedených v tomto katalogu přijímáme faxem na čísle 485 124 111, e-mailem na adrese obchod@rubidea.cz, poštou nebo telefonicky na čísle 485 124 343. Dále máte možnost objednávat přímo v našem e-shopu na adrese www.rubidea.cz/zasilkovy-velkoobchod/eshop/. Na této stránce můžete zaregistrovat Vaši firmu a po obdržení „Potvrzení o registraci" již snadno a komfortně tvořit objednávky, kontrolovat dostupnost zboží, Vaše saldo apod., navíc získáte extra 3% slevu za objednávku z našeho e-shopu.

Objednávky došlé do 14:00 hodin budou expedovány v došlém pořadí zpravidla ještě týž den, ostatní ve většině případů v den následující.

Dopravu zboží k zákazníkům zajišťujeme expresní balíkovou službou do 48 hodin od odeslání (zpravidla následující pracovní den), nyní nově s možností expresního doručení dle následující tabulky:

A pro Slovensko:

Důležité upozornění – přepravu nadrozměrných zásilek (trubky C-steel, polystyrenové desky, paletové zásilky) musíme z logistických důvodů přepravce nahlašovat do 12.00 hod., aby bylo zboží odvezeno ještě týž den. Objednávky došlé po 12.hodině tak mohou být předány přepravci až druhý den.

Další novinkou je zvýhodnění zákazníků platících v hotovosti, event. dobírkou a zákazníků objednávajících prostřednictvím e-shopu dle následující tabulky. Slevy s platností od 18.7.2011:

Při platbě převodem účtujeme sankce z prodlení ve výši 0,1 % fakturované částky denně.

Ceny označené NETTO jsou konečné ceny bez DPH a nejsou z nich poskytovány žádné další slevy.

Společnost Rubidea CZ s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu cen nebo nabídky výrobků.

Všechny obrázky a technická data použitá v katalogu a na e-shopu jsou pouze informativní a mohou být změněny bez předchozího upozornění! Kompletní technickou dokumentaci, certifikáty a prohlášení o shodě k jednotlivým výrobkům Vám rádi zašleme na vyžádání.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku a zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podrobnější podmínky naleznete v Rámcové kupní smlouvě, případně v Reklamačním řádu.

Ostatní dokumenty

Doprava zdarma

Dodání zboží ve většině případů do 24 hod od objednání. V případě nadrozměrných zásilek je doba 48 hod.

Při objednávce vyšší než 4 000 Kč bez DPH je dopravné zdarma. Dopravné na Slovensko neúčtujeme od částky 300 €.