Nákupní košík je prázdný
Produkty

Souhrnné informace o veškerých změnách,  úprávách a opatřeních v souvislosti s celosvětovým výskytem koronaviru

covid-19Vážení zákazníci, zde Vám přinášíme aktuální informace o změnách a opatřeních, které jsme byli nuceni udělat v přímé či nepřímé souvislosti s výskytem koronaviru COVID-19. Jelikož se situace neustále vyvíjí a mění každým okamžikem, tak i následující informace budeme průběžně aktualizovat a měnit v reakci na aktuální dění. Doporučujeme Vám proto tyto informace sledovat. Děkujeme Vám za pochopení.

PRODEJNY: Přerušení maloobchodního prodeje, otevírací doba

Reagujeme na rozhodnutí vlády České republiky ze dne 14. 3. 2020 a v souladu s tím máme povinnost dočasně přerušit maloobchodní prodej a služby koncovým zákazníkům. Veškerý prodej pro smluvní partnery je na pobočce Liberec i Brno zachován jako obvykle. Stejně tak e-shop a zásilkový prodej funguje beze změn. Nastala zatím pouze drobná úprava otevírací doby provozovny Liberec - Krajinská nově na Po-Pá 7-16 hod.

Koupelnové studio Liberec - Krajinská je do odvolání uzavřeno, více informací zde.

CENY: Nutná úprava cen

Vzhledem k postupnému hlubokému propadu kurzu koruny vůči euru a dolaru jsme nuceni plošně upravit CZK ceny s okamžitou platností, a to aktuálně o 7 % (týká se pouze českých zákazníků platících v českých korunách). Navýšení se vztahuje i na domluvené netto ceny. Aktuální ceny se od teď budou pravděpodobně často měnit v závislosti na dostupnosti zboží, kurzu CZK vůči EUR a USD a díky dalším vnějším vlivům. Věnujte jim prosím při objednávkách pozornost. Aktuální ceny jednotlivého zboží naleznete vždy v e-shopu. Dále si vyhrazujeme právo na úpravu množství zboží u nestandardně velkých objednávek a to vzhledem k zastavení výroby v Itálii a stále ještě nerozběhnuté výrobě v Číně. Aktuální ceník v Excelu s platností od 17. 3. 2020 naleznete ZDE.

DOPRAVA: Omezení dobírek a informace o dopravě zboží

S ohledem k nynější situaci a opatřením všech dopravců Vám důrazně doporučujeme NEobjednávat zásilky na dobírku!. U dopravce GEIS (DPD) lze nyní dobírku platit pouze bezhotovostně (a pouze v případech kurýrů vybavených platebním terminálem - větší města) a výhledově bude dobírka omezena možná zcela. U dopravce PPL již nelze na dobírku objednávat do SR a byla již avizována i brzká nemožnost nebo omezení objednávky na dobírku i do ČR. Pokud dopravce omezí zásilky na dobírku a/nebo ji budete chtít platit v hotovosti, nebude Vám umožněno její převzetí a zásilka bude vrácena zpět.

Z důvodu státních opatření na hranicích mezi ČR a SR bude navíc s největší pravděpodobností vznikat prodlení v doručování zásilek na Slovensko. Poslední informace uvádějí možné až 72 hodinové zpoždění.

Dopravci PPL, GEIS, DPD žádají všechny příjemce balíků, aby byli k dispozici na doručovacím místě pro realizaci převzetí zboží a pokud to zrovna není z jakéhokoliv důvodu možné, je nutné provozovnu (výlohu, dveře, ...) viditelně označit zprávou, kde bude uvedena informace typu "BALÍKY PŘIJÍMÁME + telefonní kontakt". V opačném případě balík nebude doručen a bude bez výjimky vrácen zpět.

Města v karanténě: Pokud je Vaše město v karanténě, balík si na toto místo vůbec neobjednávejte. Žádná z přepravních společností ho na toto místo nedoručí.

PLATBA: Předejděte problémům a plaťte za zboží předem a/nebo převodem

Všichni dopravci se nyní shodují na tom, že problémům s úspěšným doručením zboží se lze vyhnout pouze tak, že za zboží bude zaplaceno předem a/nebo převodem. Pokud jste zvyklí platit dobírkou (ať už hotově nebo kartou), dočasně prosím tuto možnost nevyžadujte. Vzhledem k nynější situaci je platba dobírkou / na místě bohužel způsob, který zřejmě skončí nedoručením zásilky adresátovi.

Přejeme Vám pevné zdraví v tomto těžkém období a děkujeme Vám za pochopení výše uvedeného.

Rubidea CZ s.r.o.

Doprava zdarma

Dodání zboží ve většině případů do 24 hod od objednání. V případě nadrozměrných zásilek je doba 48 hod.

Při objednávce vyšší než 4 000 Kč bez DPH je dopravné zdarma. Dopravné na Slovensko neúčtujeme od částky 300 €.